Sprawdzamy Google czy widzi

PROSBA O WSTRZYMANIE WPISYWANIA SZANS SPRZEDAZY DO CZASU ZDECYDOWANIA W JEDNEJ KWESTII O KTÓRA PYTA ADAM:

  • CRM nie czerpie z bazy danych – jak wpisuje nowa szanse dla już istniejącego klienta nie zaciąga danych

MOŻEMY DODAC PODPIECIE SZANS SPRZEDAZY POD KONTAKTY-KLIENTOW. WYMAGA TO ZLINKOWANIA 2 BAZ – ALE POTEM SPRAWI ZE NIE BĘDZIE SIĘ DALO DODAC SZANSY SPRZEDAZY JEŚLI NIE DODAMY NAJPIERW KONTAKTU KLIENTA. OBECNIE ADAM I DOMINIKA MACIE SZANSE SPRZEDAZY DO KTÓRYCH NIE PODPIELISCIE KONTAKTU KLIENTA. CZY CHCECIE MIEĆ POLACZONE SZANSE Z KLIENTAMI? PROSZĘ O OPINIE DO PONIEDZIALKU WIECZOREM.

  • Dodawanie więcej niż 1 kontakt pod firmą tworzy nowy rekord  TAK BO TU FIRMA=KONTAKT. Jeśli zmienia się w firmie osoba kontaktowa, zmieniaj nazwisko na nowe a stare przenos do opisu lub komentarzy. Jeśli jest więcej osób – daj je w opisie lub komentarzach.
  • Jak przekształcać szansę w projekt czy też przesuwać ja w lejku sprzedaży PO WEJSCIU NA DANA SZANSE SPRZEDAZY KLIKNIJ W PRZYCISK „TWORZENIE PROJEKTU”

Ja moge z migracja poczekac jesli Ci wygodniej dodac do starego. Przy zbiorczym dodawaniu to może być szybsze i wygodniejsze. A wyplata listopadowego wynagrodzenia nie zależy od tego czy zmigrowalem, tylko czy dodales klientów za ostatnie 2 lata (od chwili gdy przestales dodawać – do dziś)

Jeszcze tylko Wy nie zrobiliście tego:

  1. Migracja starych kontaktow ze starego CRMa (z Waszej imiennej zakładki) nastapi u każdego z Was po tym jak mi powiecie ze mam jej dokonać. Przy czym docelowo musicie tez uzupelnic kontakty sprzedażowe z lat 2020-2021. Można to zrobić przed migracją na starym systemie (i potem to się zmigruje) albo po migracji dodawać te zaleglosci już na nowym – wybór dowolny. Termin dowolny z zastrzeżeniem że listopadowe faktury zostaną zapłacone dopiero jak Dorota sprawdzi ze macie uzupełnione kontakty za 2020 i 2021. 😉

Dajcie znac czy uzupelnicie kontakty w starym czy nowym CRM – i do kiedy.

Dziękuję za zaproszenie. Jestem do dyspozycji zdalnej (wykład online) , jeśli tylko terminy na to pozwolą. I jeśli oczywiście publiczny budżet pozwoli na zorganizowanie wystąpienia.

W pliku załączam opis moich najczęstszych przemówień (jednak tu pewnie musimy stworzyć coś nowego) – oraz na ostatnim slajdzie informacje o moim honorarium.

Jestem do dyspozycji, jeśli miałaby Pani jakieś pytania